External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Types
pt: Tipos

en: Save
pt: Guardar

en: Manage
pt: Gerir

en: Property
pt: Propriedade

en: Source
pt: Fonte

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Batch processing
pt: Processamento em lote
