External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: Property
ar: الخاصية

en: Source
ar: المصدر

en: Synchronize
ar: تزامن
