External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Types
de: Typen

en: Save
de: Speichern

en: Manage
de: Verwalten

en: Property
de: Eigenschaft

en: Source
de: Quelle

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Inspect
de: Untersuchen

en: Integrity
de: Integrität

en: %label has been updated.
de: %label wurde aktualisiert.

en: %label has been added.
de: %label wurde hinzugefügt.
