External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Types
hu: Típusok

en: Save
hu: Mentés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Source
hu: Forrás

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Batch processing
hu: Kötegelt feldolgozás

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Batch process
hu: Kötegelt folyamat

en: Integrity
hu: Integritás

en: Crons
hu: Időzítők
