External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत
