External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Types
oc: Tipes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Manage
oc: Gerir

en: Property
oc: Proprietat

en: Source
oc: Font
