External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Types
ru: Типы

en: Save
ru: Сохранить

en: Manage
ru: Управление

en: Property
ru: Свойство

en: Source
ru: Источник

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Batch processing
ru: Пакетная обработка

en: Inspect
ru: Проверить

en: Integrity
ru: Целостность
