External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Types
tr: Tipler

en: Save
tr: Kaydet

en: Manage
tr: Yönetim

en: Property
tr: Özellik

en: Source
tr: Kaynak

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: Integrity
tr: Bütünlük
