External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Types
uk: Типи

en: Save
uk: Зберегти

en: Manage
uk: Керування

en: Property
uk: Властивість

en: Source
uk: Джерело

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Integrity
uk: Цілісність
