External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Types
mr: प्रकार

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Manage
mr: व्यवस्थापन
