External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Property
ta: பண்பு

en: Source
ta: மூலம்

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை
