External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Separator
ca: Separador

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: starting from @count
ca: començant des de @count

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Simple separator
ca: Separador simple

en: (first item is 0)
ca: (el primer element és 0)

en: (start from last values)
ca: (Comença pels darrers valors)

en: Multiple field settings
ca: Paràmetres de camps múltiples

en: Display all values in the same row
ca: Mostra tots els valors a la mateixa fila

en: Display @count value(s)
ca: Mostra @count valor(s)

en: Raw @column
ca: @column sense format

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
ca: Si es marca, els múltiples valors per aquest camp es mostraran a la mateixa fila. Si no es marca, cada valor en aquest camp crearà una nova fila. Si esteu utilitzant un agrupador, assegureu-vos d'agrupar per "ID de l'entitat" per tal que aquest paràmetre tingui algun efecte.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: First and last only
ca: Primer i últim únicament

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.
