External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Display type
cy: Dangos math

en: Simple separator
cy: Gwahanydd syml
