External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Ordered list
hi: क्रमित सूची

en: Unordered list
hi: अव्यवस्थित सूची

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार

en: Rendered entity
hi: रेंडर की गई इकाई
