External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự

en: Unordered list
vi: Danh sách không thứ tự

en: starting from @count
vi: bắt đầu từ @count

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
