External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Reversed
az: Tərs

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: (first item is 0)
az: (ilk bənd 0)

en: (start from last values)
az: (son dəyərlərdən başlayın)
