External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední
