External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: starting from @count
eu: hasi @count-tik

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: (first item is 0)
eu: (lehen elementua 0 da)

en: (start from last values)
eu: (hasi azken baliotik)
