External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Separator
oc: Separador

en: Reversed
oc: Inversat

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: starting from @count
oc: en començant a @count

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Simple separator
oc: Separador simple

en: (first item is 0)
oc: (le primièr element es 0)

en: (start from last values)
oc: (commencer per las darrièras valors)

en: Multiple field settings
oc: Paramètres de camp multiple

en: Display all values in the same row
oc: Afichar totas las valors dins la meteissa linha

en: Display @count value(s)
oc: Afichar @count valor(s)

en: Raw @column
oc: @column brut(e)

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
oc: Se marcat, las valors multiples d'aqueste camp seràn afichadas sus una meteissa linha. Siquenon, cada valor d'aqueste camp serà visualizada sus una novèla linha. Se "groupé par" es seleccionat, asseguratz-vos de grouper per "Entity ID" per qu'aqueste paramètre ait l'effet désiré.

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda

en: First and last only
oc: Primièr e darrièr solament
