Extended Number Field (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: Number
sr: Број

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Unsigned
sr: Неозначен

en: Integer settings
sr: Целобројна подешавања

en: Decimal settings
sr: Децимална подешавања

en: Float settings
sr: Подешавање бројева с покретним зарезом
