Extended Number Field (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი
