Extended Number Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Number
ug: سان

en: Scale
ug: شكالا

en: Float
ug: لەيلىمە
