Extended Number Field (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Value
cy: Gwerth

en: Number
cy: Rhif

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Precision
cy: Trachywiredd
