Extended Number Field (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Value
oc: Valor

en: Number
oc: Nombre

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Integer
oc: Entièr

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta

en: The number of digits to the right of the decimal.
oc: Lo nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.

en: This field stores a number in the database as an integer.
oc: Aqueste camp emmagazina un numèro a la basa de donadas coma un entièr.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
oc: Aqueste camp emmagazina un numèro a la basa de donadas en format de decimal fixe.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
oc: Aqueste camp emmagazina un numèro a la basa de donadas en format de coma flotant.
