Extended Number Field (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Value
et: Väärtus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Integer
et: Täisarv

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal value
et: Kümnendarvu väärtus

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Unsigned
et: Märgita

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: This field stores a number in the database as an integer.
et: See väli salvestab numbrid andmebaasi täisarvuna.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasis fikseeritud kümnendarvu formaadi alusel.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
et: See väli salvestab numbri andmebaasi reaalarvuna.

en: %name is not a valid number.
et: %name ei ole korrektne number.

en: Integer value
et: Täisarv

en: %name must be higher than or equal to %min.
et: %name peab olema võrdne või suurem kui %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
et: %name peab olema võrdne või väiksem kui %max.

en: %name: The integer must be larger or equal to %min.
et: %name: Arv peab olema suurem või võrdne kui %min.

en: Integer settings
et: Täisarvu seaded

en: Decimal settings
et: Kümnendarvu seaded

en: Float settings
et: Ujukoma seaded

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap
