Extended Number Field (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Value
mn: Утга

en: Number
mn: Дугаар

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.
