Extended Number Field (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Value
bs: Vrijednost

en: Number
bs: Broj

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Precision
bs: Preciznost

en: The number of digits to the right of the decimal.
bs: Broj cifri desno od decimale.

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
