Extended Number Field (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Value
eo: Valoro

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Scale
eo: Skalo

en: Integer
eo: Entjero

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Unsigned
eo: Nesubskribita

en: Integer settings
eo: Agordoj de enjeroj

en: Decimal settings
eo: Agordoj de decimalaj interpunkcioj

en: Float settings
eo: Agordoj de glitpunktnombroj
