Extended Number Field (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Scale
gu: માપ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Decimal value
gu: દશાંશ મૂલ્ય

en: Integer value
gu: પૂર્ણાંક કિંમત
