Extended Number Field (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Value
sk: Hodnota

en: Number
sk: Číslo

en: Scale
sk: Škálovať

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Step
sk: Krok

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Unsigned
sk: Bez znamienka

en: Field types
sk: Typy polí

en: This field stores a number in the database as an integer.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme celého čísla.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s pevnou desatinnou čiarkou.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s plávajúcou desatinnou čiarkou.

en: %name is not a valid number.
sk: %name nie je platný číselný údaj.

en: Integer value
sk: Celé číslo
