Extended Number Field (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Value
te: విలువ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: %name must be a number.
te: %name అన్నది సంఖ్య అయివుండాలి.

en: Integer settings
te: ఇంటీజర్ అమరికలు

en: Decimal settings
te: దశాంశ అమరికలు

en: Float settings
te: ఫ్లోట్ అమరికలు
