Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Value
hr: Vrijednost

en: Number
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: This field stores a number in the database as an integer.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka kao cijeli broj.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka u fiksnom decimalnom obliku.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka u obliku plutajuće decimalne točke.
