Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Value
bg: Стойност

en: Number
bg: Число

en: This field stores a number in the database as an integer.
bg: Това поле съхранява число в базата данни като цяло число.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни в десетичен формат.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни във формат с плаваща запетая.
