External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
