External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Structure
ne: संरचना
