Xray Audit (1.5.1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: type
sq: lloji

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Count
sq: Numri

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
