Xray Audit (1.5.12) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Count
kk: Саны

en: Operation
kk: Операция

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Recommended version
kk: Ұсынылған нұсқа
