Xray Audit (1.5.13) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
