Xray Audit (1.5.13) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
