Xray Audit (1.5.3) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: Theme
oc: Tèma

en: type
oc: tipe

en: Active
oc: Actiu

en: Module
oc: Modul

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Count
oc: Descompte

en: Role
oc: Ròtle

en: Level
oc: Nivèl

en: Operation
oc: Operacion

en: Entity
oc: Entitat

en: Blocked
oc: Blocat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Translatable
oc: Tradusible

en: Profiles
oc: Perfils

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Recommended version
oc: Version recomanada

en: Bundle
oc: Paquet
