Xray Audit (1.5.4) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
