Xray Audit (1.6.0) - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Translatable
am: መተርጎም ይሚችል

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Default value callback
am: ነባሪ እሴት ተዘዋዋሪ ጥሪ
