Xray Audit (1.6.0) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Active
ca: Actiu

en: Database
ca: Base de dades

en: Module
ca: Mòdul

en: Host
ca: Servidor

en: Published
ca: Publicat

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Count
ca: Quantitat

en: Role
ca: Rol

en: Class
ca: Classe

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Operation
ca: Operació

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Entity
ca: Entitat

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Profiles
ca: Perfils

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Others
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Formatter
ca: Formatador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Recommended version
ca: Versió recomanada

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Block layout
ca: Disposició dels blocs

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Default value callback
ca: Callback per al valor predeterminat
