Xray Audit (1.6.0) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Count
hy: քանակ

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Translatable
hy: Թարգմանվող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @label
hy: @label (@column)

en: Default value callback
hy: Կանխադրված արժեքի հետադարձ կապ
