Xray Audit (1.6.0) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Closed
is: Lokuð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: Open
is: Opna

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Modules
is: Einingar

en: Region
is: Svæði

en: Theme
is: Þema

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Active
is: Virkt

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Module
is: Eining

en: Host
is: Vél

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Role
is: Hlutverk

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur
