Xray Audit (1.6.0) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Open
jv: Dibuka

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Active
jv: Aktif

en: Module
jv: Modul

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Field type
jv: Jinis field

en: Count
jv: Jumlah

en: Role
jv: Parāgā

en: Operation
jv: Operasi

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Installed
jv: Dipasang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Profiles
jv: Profil

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: Recommended version
jv: Versi sing dianjuraké
