Xray Audit (1.6.0) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Active
ka: აქტიური

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Module
ka: მოდული

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Translatable
ka: თარგმნადი
