Xray Audit (1.6.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Count
si: එකතුව

en: Permissions
si: අවසර

en: Reports
si: වාර්තා
