Xray Audit (1.6.1) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
