Xray Audit (1.6.1) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Active
eo: Aktiva

en: Host
eo: Gastiganto

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Operation
eo: Operacio

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Default value callback
eo: Funkcio vokita per referenco pri defaŭlta valoro
